רציונל-  במאה העשרים ואחת אנו חיים במציאות עסקית דינאמית ומשתנה, מנהלים וצוותים נדרשים להתמודד עם אתגרים מורכבים במצבי אי וודאות, מצב זה מצריך קבלת החלטות קשות ואמיצות, יכולת התמקדות ונחישות, כמו כן נדרשות מיומנויות תקשורת גבוהות ורב ערוציות  כדי להתמודד עם האתגרים הניצבים היום בשוק העסקי בהצלחה.

צוות כידון נולד מתוך הצורך ליצור למידה התנסותית חווייתית אשר מאפשרת לצוותים ולבודדים לחוות וללמוד בתוך תנאים ומצבים של אי וודאות.

התוכנית-  מסע בן יומיים של צוותים, מנהלים הפועלים יחדיו ושואפים להשיג כמה מטרות:

1.שיפור יכולת קבלת החלטות.

2.התנהלות אופטימלית במצבים של אי וודאות.

3.תקשורת רב ערוצית של הצוות.

4.טיפוח יכולת הובלת משימה.

5.חיזוק וגיבוש הקשרים בתוך הצוות.

6.תהליכי חשיבה ואסטרטגיה.

מבנה התוכנית- מסע בן יומיים במקום ייחודי ומנותק המשלב משימות אתגריות קבוצתיות יוצאות דופן, הקבוצה תקבע את רף האתגר של המשימות, וככל שיעמדו במשימות כך האתגרים העומדים בפני המשתתפים יהיה גבוהה יותר, במהלך המסע נדאג לשנות ללא הרף את התנאים והמציאות של המשתתפים, והמשימות יהיו מפתיעות ובלתי שגרתיות.

המסעות שלנו יתקיימו במקומות ייחודים, מנותקים המוקפים בטבע עוצמתי (משתנה בהתאם לעונות השנה).

המנחים-

דודו יפרח- מטפס הרים, אחד מארבעת הישראלים שהעפילו לפסגת האוורסט, מוביל משלחות טיפוס ואתגר ברחבי העולם, מנחי קבוצות וסדנאות שטח, בוגר התוכנית של מכון ווינגיט להנחיית קבוצות ולטיפול דרך הרפתקה.

אתי קנר- מנטור עסקי, מומחה לפיתוח מנהיגות ושיפור ביצועים, מייסד עמותת מנטור לחיים המפעילה מערך של מאות מנטורים המלווים חיילים בודדים משוחררים. מפתח מתודת חשיבה ביצועית (execution thinking), מרצה מוביל לתרבות אירגונית.

 

Written by lunadm